KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17212091
nr 1721 2091
Oidentifierad konstnär. Signerad, vinterlandskap med å. Olja på duk, 39x45 cm, yttermått inklusive ram: 39x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 september 2025
kl 19:14:43
1/9 19:09:43